Zástupce lesního rady - vedoucí pozice v lesním hospodářství - významný soukromý vlastník

Kraj Vysočina

Popis pozice

Rodinná firma KINSKÝ Žďár, a.s. hospodaří na více než 5 tisících hektarů lesa v oblasti Žďárských vrchů a nyní obsazuje pozici Zástupce lesního rady. Vaším úkolem bude podílet se na komplexním řízení lesního hospodářství společnosti, budete postupně přebírat kompetence ve vedení lesního hospodářství až do úplného převzetí této vrcholové pozice. Stanete se jedním z klíčových manažerů společnosti.

Profil kandidáta

Šanci uspět ve výběrovém řízení máte, pokud splňujete následující kritéria:

• VŠ vzdělání lesnického směru, délka odborné praxe v lesním hospodářství min. 5 let

• Odborné znalosti a praktické zkušenosti v oblasti zajišťování lesnického hospodaření

• Zkušenosti s vedením týmu podřízených

• Zkušenosti s hospodařením blízkému přírodě jsou velmi vítány

• Aktivní znalost angličtiny nebo němčiny

• Znalost práce na PC (výborná znalost MS Excel nutností, znalost PDS ProPla velkou výhodou (evidence LHE)

• Lovecký lístek, zbrojní průkaz a pojištění odpovědnosti při výkonu práva myslivosti – aktivní myslivec

• Osobní a charakterová předpoklady pro práci v rodinné firmě – manažerské a organizační schopnosti, loajalita, ochota k týmové spolupráci, důvěryhodnost, spolehlivost, hájení zájmů společnosti

Nabízíme

Není to jen práce, je to zároveň i poslání

Můžete se spolehnout na zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou perspektivou

Budete mít možnost uplatnit a realizovat své nápady

Nabízíme zaručenou možnost profesního růstu, 5 týdnů dovolené, pomoc s relokací, pokud nejste z Vysočiny.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420739348798
ID: 3798774  Datum zveřejnění: 30.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.