Linux Administrátor - až 60 000 Kč

Plzeňský kraj

Popis pozice

  • Budete součástí nově vznikajícího týmu 2nd level support v Plzni.

  • Vaším hlavním úkolem bude poskytování servisní podpory zákazníkům.

  • Budete analyzovat incidenty a problémy.

  • Postaráte se o zajištění vzdálené podpory.

  • Nezbytnou součástí práce je komunikace s vývojáři.

  • Čeká Vás vzdálené nasazování softwaru a instalace nových verzí.

  • Komunikace se zákazníky probíhá v anglickém nebo německém jazyce.

Profil kandidáta

  • Potěší nás praxe na obdobné pozici (support admin, helpdesk).

  • Očekáváme, že budete mít základní znalost databází a programování (C, C++, Python nebo Java).

  • Ovládáte operační systémy Windows a Linux na velmi dobré úrovni.

  • Máte min. středoškolské vzdělání s maturitou v oblasti IT.

  • Nebojíte se denně komunikovat v anglickém jazyce, němčina je výhodou.

  • Máte logické a analytické myšlení.

  • Zvládnete pracovat samostatně, ale zároveň máte i týmového ducha.

  • Nebojíte se převzít zodpovědnost.

Nabízíme

  • Práci s nejmodernějšími technologiemi.

  • Podporu týmu při vašem zaškolení.

  • Vynikající příležitosti pro vlastní rozvoj v perspektivním oboru.

  • Zajímavé finanční ohodnocení.

  • Klimatizované kanceláře v centru Plzně s výbornou dostupností+vlastní hlídané parkoviště.

  • Stravenky, nápoje na pracovišti a fruit days jsou u nás samozřejmostí.

  • Můžete si prohloubit znalosti cizích jazyků s rodilými mluvčími. Pořádáme kurzy anglického, německého a španělského jazyka.

  • Společné mimopracovní aktivity (večírky, hraní deskových her, turnaje ve squashi, běhání, floorball, dětský den atd.)

  • Můžete čerpat 26 dní dovolené + sick days.

  • Máte možnost využívat naše sportovní centrum (squash, TRX, lekce jógy…)

  • Zároveň si můžete odpočinout na masáži nebo využít služeb fyzioterapeuta přímo v areálu.

  • Cestovní pojištění pro služební i soukromé cesty.

  • A spoustu dalších zajímavých benefitů.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3799053  Datum zveřejnění: 30.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.