Asistent nákupu - business operations s AJ (ihned)

Praha

Popis pozice

Nabízíme výjimečnou pracovní příležitost pro VŠ absolventy i všechny ostatní, které zajímá ekonomika, logistika, anebo supply chain.
Co je náplní práce?

  • Zajištění plynulých dodávek materiálu a komponent pro výrobu
  • Správa objednávek v přiděleném segmentu
  • Komunikace ohledně ceny a termínu dodávky
  • Kontrola fakturace a skladových zásob dle informací v interním systému
  • Související administrativa

Profil kandidáta

Hledáme lidi, kteří jsou zodpovědní, samostatní a mají smysl pro detail. Díváme se spíše na potenciál, než na to, kde člověk již v minulosti pracoval, protože věříme, že naučit se dá vše. Předpokladem je ukončené studium na VŠ, velmi dobrá aktivní znalost angličtiny a zkušenosti s MS Excelem na pokročilejší úrovni.

Nabízíme

  • Denní využití angličtiny v mluvené i psané podobě
  • Moderní a prostorné kanceláře s dobrou dopravní dostupností
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zaměstnanecké benefity
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení - nejedná se o zástup za MD apod., ale o plánovanou dlouhodobou spolupráci.

Pracoviště se nachází na Praze 4, nástup co nejdříve.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marta Petržílková
ID: 3803709  Datum zveřejnění: 6.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.