Přijďte nastartovat kariéru k nám! Hledáme nové parťáky! (Klientský pracovník)

Královéhradecký kraj, Česko

Popis pozice

Staňte se součástí přátelského týmu a pomáhejte klientům řešit jejich dotazy. Sídlíme přímo v centru Hradce Králové, a tak máme vše za rohem.
Ve zkušební době projdete zajímavými školeními formou stáží na všech útvarech Klientského centra. Nebojte se, že Vás budeme chtít "hodit do vody" už po týdnu. Kompletní proškolení trvá 3 až 6 měsíců, dle Vašeho tempa.

Vyzkoušíte si příchozí hovory, za podpory vedoucího, který si tím sám prošel, a tak ví, že každý začátek je těžký.

Poté se stanete součástí "Junior týmu" klientského centra a na denní bázi budete pomáhat klientům s jejich požadavky. Nebudete prodejci, musíte být pouze dobří posluchači, abyste poznali, co klient chce, potřebuje, a nebo by mohl potřebovat.

Ti nejlepší z Vás, mají možnost posunout se v rámci společnosti i na jiné útvary, jako například servisní, obchodní, technickou podporu, aj.

Profil kandidáta

Abyste se stali naším parťákem, máme jen tři "přání":

  • mít maturitní vysvědčení

  • mít čistý trestní rejstřík

  • nebýt v insolvenci

Nabízíme

S prací v naší společnosti získáte řadu jistot, výhod a možnost kariérního růstu.

Nástupní mzda min. 20 000 Kč

V případě odpolední směny navíc 25 Kč/hod.

Za každou odpracovanou směnu dostanete stravenku ve výši 100 Kč.

Po zkušební době Vám navýšíme mzdu o 1000 Kč a můžete dosáhnout na odměnu až 2750 Kč navíc.

Myslíme i na Váš volný čas, proto máte nárok na 25 dní dovolené. Pro nečekané situace navíc ještě 5 dní zdravotního volna.

Nástup dle domluvy

Místo výkonu práce: Hradec Králové

V případě zájmu zašlete svůj CV na [email protected], volejte 603203191, nebo klikněte níže na "odpověděť"

Navštívit nás můžete na pobočce v Pardubicích, ul. 17. listopadu 389. Těšíme se na Vás.