Jr. Data specialist s pokroč. angličtinou - nástup ihned

Praha, Česko

Popis pozice

Pro velmi známou nadnárodní společnost hledáme všestranného a aktivního člověka, který by se stal součástí realizačního týmu pro projekt na pomezí IT a logistiky.
Náplň práce:

  • spolupráce na vývoji IT aplikace pro řízení globálních logistických procesů
  • nastavení a realizace procesů v rámci svěřené části projektu
  • odborná komunikace s ostatními členy týmu
  • příprava dat pro další zpracování
  • související administrativa a reporting

Profil kandidáta

Požadujeme:

  • ukončené VŠ studium ekonomického nebo technického zaměření
  • aktivní znalost angličtiny v mluvené i psané formě na pokročilé úrovni (nutné)
  • systematičnost, smysl pro detail a analytické myšlení
  • ochotu učit se a poznávat nové věci s přesahem do různých odvětví
  • předchozí zkušenost s týmovou prací na větším projektu výhodou, nikoli ale nutnou podmínkou

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zajímavou příležitost pracovat pro známou a zavedenou IT společnost
  • možnost zjistit, jak probíhá vývoj softwaru pro globální použití
  • využití angličtiny pro pracovní účely
  • moderní a prostorné kanceláře s dobrou dopravní dostupností
  • flexibilní pracovní dobu
  • zaměstnanecké benefity

Pozice vyžaduje každodenní přítomnost na pracovišti, nástup pokud možno ihned.

Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení (nejedná se o zástup za MD apod., ale o dlouhodobou spolupráci).

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marta Petržílková
ID: 3804289  Datum zveřejnění: 6.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.