CI Procesní inženýr

Kraj Vysočina

Popis pozice

Pro svého klienta, významného hráče na trhu výroby zdravotnických prostředků, hledám nového kolegu/kolegyni na pozici Procesního inženýra se zaměřením na zeštíhlování výroby a optimalizaci procesů. Máte zkušenosti na obdobné pozici? Pak určitě neváhejte a čtěte dál!
  • zlepšování výrobních procesů a provozu za účelem dosažení spolehlivější, účinněnjší a nákladově efektivnější výroby
  • implementace metod štíhlé výroby, optimalizace procesů
  • organizace a vedení workshopů (Kaizen event), Value stream mapování a školení Lean filozofie
  • vedení a aktivní účast při zavádění nových zlepšovatelských projektů

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání technického či ekonomického směru
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici s prokazatelnými úspěchy
  • aktivní znalost angličtiny - slovem i písmem - denní komunikace
  • schopnost vyhledávat možnosti pro zlepšení - Lean aktivity
  • týmovost a schopnost pracovat v týmu s vysokým pracovním nasazením

Nabízíme

  • zázemí stabilní a silné nadnárodní společnosti
  • spolupráci s motivovanými a technicky zdatnými kolegy
  • systém zaměstnaneckých výhod
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • pravidelné akce pro zaměstnance

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Žaneta Janečková
ID: 3805209  Datum zveřejnění: 7.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.