Rozpočtář / přípravář – zajímavá práce v rodinném prostředí

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti v oboru TZB (technická zařízení budov) a baví Vás příprava a rozpočtování projektů? Orientujete se v projektové dokumentaci staveb a ovládáte programy AutoCAD nebo BuildPower? Chcete pracovat ve společnosti s rodinnou atmosférou a podílet se na zajímavých zakázkách? Tak nám o sobě dejte vědět.
Co budete v práci dělat?

  • Zpracovávat technické a cenové části nabídek v TZB.

  • Zajišťovat poptávky u dodavatelů a vybírat subdodavatele.

  • Zpracovávat rozpočty a vytvářet harmonogram prací.

Profil kandidáta

Jak si Vás představujeme?

  • Máte vystudovanou SŠ nebo VŠ technického směru – DÁME ŠANCI I ABSOLVENTŮM.

  • Máte zkušenosti v oboru TZB a orientujete se v projektové dokumentaci staveb

  • Umíte dělat rozpočty.

  • Znáte programy jako AutoCAD nebo BuildPower.

  • Jste samostatný/á a je na Vás spoleh.

Nabízíme

Co Vám nabízíme?

  • Práci na zajímavých projektech ve firmě s rodinnou atmosférou.

  • Dobrou mzdu podle Vašich zkušeností.

  • Další odměny z jednotlivých zakázek.

  • Možnost kariérního růstu a zaškolení.

  • Příspěvek na penzijní připojištění.

  • Stravenky 80 Kč.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tomáš Sirý
ID: 3805563  Datum zveřejnění: 8.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.