Obchodní zástupce (odpadové hospodářství)

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Jste zkušený obchodník a máte povědomí o odpadovém hospodářství?
Pro našeho klienta specializujícího se na stavební práce, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici obchodní zástupce.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?
- vyhledávání nových obchodních příležitostí a akvizice nových zákazníků v rámci MS kraje
  • samostatné vedení obchodních jednání
  • péče o stávající klienty, reakce na jejich potřeby, nabízení kompletního portfolia služeb
  • zavádění nových klientů do interního systému, vytváření smluvních dokumentů

Profil kandidáta

Jaký by měl být Váš profil?
- máte zkušenosti s obchodem
  • orientujete se v odpadovém hospodářství (znalost legislativy velkou výhodou)
  • máte min. SŠ vzdělání
  • ovládáte práci s PC a MS Office

Nabízíme

Co Vám firma nabízí?
– atraktivní fixní část mzdy + variabilní složku závislou na Vašem výkonu
– služební auto, mobil, notebook
  • pružná pracovní doba
  • stravenky

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
ID: 3806174  Datum zveřejnění: 8.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.