Technicko-obchodní zástupce - Zlínsko / Jižní Morava

Popis pozice

Hlavní náplní Vaší nové práce bude identifikace a aktivní rozvíjení nových i stávajících obchodních příležitostí ve svěřeném regionu Zlínska a Jižní Moravy a jejich úspěšné dotažení ke spokojenosti klienta. Zkrátka musíte poznat potřeby klientů a navrhnout to správné řešení. Vaše obchodní výsledky poté vyhodnotíte a odreportujete. Samozřejmostí je pak profesionální reprezentace firmy a odborné poradenství pro klienty!

Profil kandidáta

Ten správný obchodník má reprezentativní a profesionální vystupování, je orientovaný na zákazníka a výsledky. Důležitá je i flexibilita, samostatnost, cílevědomost a analytické uvažování. Je nutné mít obchodního ducha a zkušenosti s technickým prodejem či ochotu a schopnost se rychle učit. Výhodu pak budete mít se vzděláním strojního či technického zaměření.


Znalost angličtiny je výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme

Rádi nabídneme velmi zajímavou mzdu (28-35.000 Kč fix) s atraktivními bonusy a možnost dalšího vzdělávání a růstu. Určitě oceníte i služební auto s možností užití pro soukromé účely, plně hrazené vybavení home office a další benefity!


Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Neváhejte se OZVAT!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

Na Florenci 2116/15
110 00 Olomouc
Česká republika
ID: 3806652   Datum zveřejnění: 9.11.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.