Specialista zákaznického servisu 20 000 Kč + bonusy

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Co Vás u nás čeká?

Budete zodpovědní za telefonickou komunikaci s našimi stávajícími klienty. Čeká Vás péče o zákazníka, administrativní činnost a prodej doplňkových služeb a produktů.

Profil kandidáta

Co čekáme my od Vás?

Samozřejmostí je maturitní vysvědčení v kapse, čistý trestní rejstřík a nebýt v insolvenci. Dále očekáváme perfektní znalost českého či slovenského jazyka bez vad řeči.

Nabízíme

Co Vám za to nabízíme?

*hlavní pracovní poměr

*fixní mzdu ve výši 20 000,- Kč/měsíc

*bonusovou složku až dalších 5 000,- Kč

*díky střídání ranních/denních a odpoledních směn od pondělí do pátku (7:00 – 22:00) získáte i spoustu času na své koníčky a rodinu

*odpočinek je pro nás důležitý, proto Vám dáme týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů placeného volna)

*navíc máte 5 dnů zdravotního volna

*stravenky v hodnotě 100,- Kč/den do nepřeberného množství obchodů a jídelen v okolí

*příspěvek do Cafeterie 8 100,- Kč/rok

*zcela bezbariérové pracoviště, 8 minut od hlavního vlakového nádraží

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3807543  Datum zveřejnění: 11.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.