Artwork koordinátor/ka ve farmacii

Praha

Popis pozice

- Zodpovědnost za řízení a koordinaci AW management procesu ve spolupráci s interními odděleními a externím grafikem

  • Spolupráce na uvedení nových produktů na trh
  • Zajištění tisku obalových materiálů
  • Kontrola artworků z hlediska textové shodnosti se schválenými předlohami
  • Vedení databáze artworků a implementace změn
  • Aktivní účast na interních projektech týkající se změn obalových materiálů (úzká spolupráce s marketingem)
  • Hledat řešení a možnosti zefektivnění procesů

Profil kandidáta

Tato pozice je vhodná pro kandidáty, kteří mají alespoň administrativní zkušenost v samostatné roli, kde byla součástí komunikace a koordinace.

- Zkušenost s artworkem, textací na obalové materiály je velkou výhodou

  • Znalost AJ na úrovni B2 pro každodenní komunikaci
  • Přesnost, preciznost - práce s důležitými daty
  • Mít ve své práci systém, umět plánovat a hlídat si termíny
  • Schopnost určit si priority, jedná se o samostatnou práci

Nabízíme

- Zajímavou práci v dynamickém pracovním prostředí, tedy rozhodně žádnou nudu

  • Kolektiv pozitivních a přátelských kolegů
  • Samostatná práce, kde si sami plánujete svůj pracovní den
  • Za dobře odvedenou práci náleží férová odměna (stravenky, multisport karta, cafeterie 10.000,-/rok, příspěvek na penzijko/životko, příspěvek na dopravu, dovolená navíc, 3 sick days, mobilní telefon pro soukromé účely, teambuildingy)
  • Lokalita v těsné blízkosti metra B Invalidovna, Karlín

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Šedová
ID: 3809520  Datum zveřejnění: 13.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.