Statistik kvality (metrolog)

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti z pozice měrového technika, či specialisty kvality? Domluvíte se navíc anglicky? Neváhejte nám poslat Váš životopis! Nabízíme velmi zajímavé finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností!

Vašimi hlavními cíli bude zajistit přesnost zařízení a systémů pro kontrolu kvality, efektivní sběr kvalitních údajů a provádění statistických úkolů pro produkční strany

  • Obsluhovat měřící zařízení a systémy .

  • Obsluhovat elektronická zařízení použitá pro sběr kvalitativních údajů.

  • Shromažďovat údaje o měření statistik kvality a provádět statistické analýzy.

  • Vytahujte data z počítačového systému, analyzujte a interpretujte je.

  • Provést školení ve statistice.

  • Implementovat a aktualizovat systémy související se statistickou kontrolou.

  • Vytvářet zprávy a sdělit veškeré závěry vedení.

  • Odpovědnost za implementaci a údržbu systémů a měřících zařízení, provádět interní audity dle potřeby.

  • Podpora kontrolérů kvality v každodenních úkolech.

  • Spolupráce s externími dodavateli zařízení a služeb.

  • Dodržovat postupy a předpisy ISO, HACCP, BRC, DPG a WCM.

  • Vždy používat vhodné osbní ochranné pomůcky při práci (OOP).

  • Provádět, zajišťovat a sledovat všechny předpisy, postupy, pravidla a politiky v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Zajistit, sledovat a dodržovat všechny enviromentální požadavky stanovené v postupech a směrnících ISO 14001 a BRC o ochraně zdraví a bezpečnosti.

  • Provést jakoukoli jinou přiměřenou povinnost odpovídající úloze.
  • Profil kandidáta

    • středoškolské vzdělání technického směru

    • anglický jazyk na komunikativní úrovni

    • zkušenosti z obdobné pozice ( nejlépe výrobní společnost)

    • Znalosti HACCP, BRC a ISO bude výhodou

    • znalost office podmínkou, SAP výhodou

    • dobré komunikační dovednosti

    Nabízíme

    • Zajímavé finanční ohodnocení
    • 25 dní dovolené
    • 10% čtvrtletní bonus
    • Příplatek za svátek 100%
    • Stravenky 80,-Kč/den
    • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
    • Firemní akce (vánoční večírek, den dětí)

    Kontakt

    ManpowerGroup s.r.o.
    Eva Picková
    ID: 3810016  Datum zveřejnění: 14.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.