Recruiter - Brno

Popis pozice

Pracujte v týmu úspěšných konzultantů ManpowerGroup!

Jsme největší personálních společností v ČR! Pomáháme lidem najít novou práci a firmám zase motivané zaměstnance. U nás Vás čeká práce, při které budete v neustálé komunikaci s kandidáty i našimi klienty! Baví Vás výzvy, nábor zaměstnanců, každodenní telefonická a mailová komunikace s klienty a kandidáty? Pak právě Vás hledáme!

Do našeho úspěšného týmu hledáme kandidáta/ku, který/á by se chtěl/a uplatnit v oblasti recruitmentu. Posílíte naše řady?

Pošlete nám životopis a motivační dopis. Za svou práci sklidíte nejen úspěch - čeká Vás mzda s motivační bonusovou složkou, kancelář v centru Brna, flexibilní pracovní doba, home office, pravidelná školení, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity.
Každý den se budete věnovat recruitmentu a komunikaci s našimi klienty. Čeká Vás aktivní vyhledávání kandidátů a jejich oslovování s různými pracovními pozicemi.

Nejčastěji se budete pohybovat na sociálních sítích jako je LinkedIn a Facebook, kde budete oslovovat kandidáty s pracovními nabídkami. Po pohovoru budete doporučovat ty nejvhodnější kandiáty našim klientům. Samozřejmostí je komunikace - telefonická i osobní (v ČJ a AJ).

Součástí práce je také vyhledávání obchodní příležitostí na trhu a vytváření a udržování dlouhodobých kontaktů s klienty.

Profil kandidáta

Koho hledáme:

  • aktivního a motivovaného člověka zaměřeného na výkon, pro kterého je nábor zaměstnanců výzvou. Pokud už máte zkušenosti s obchodem/náborem, bude to pro Vás výhodou.
  • při práci využijete angličtinu na středně pokročilé úrovni při komunikaci s klienty i kandidáty.
  • jste energická, komunikativní a samostatná osobnost s obchodním duchem.
  • máte ŘP skupiny B a nebojíte se jezdit - čas od času je potřeba vyrazit za klienty i na okraj Brna.

Nabízíme

  • samostatnou práci, při které využijete své komunikační dovednosti i kreativitu
  • radost z úspěchu a vydělaných peněz - jsou pro Vás připravené bonusy za obsazené pozice
  • řadu benefitů - 25 dní volna celkem, 2 sick days, možnost práce na home office, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, stravenky, body do cafeterie, mobil i pro soukromé účely a mnoho dalších výhod
  • práci v centru Brna v přátelském kolektivu, který Vám pomůže s adaptací
  • příležitosti k rozvoji – propracovaný systém zaškolení a následné vzdělávání, k dispozici Vám budou i kurzy AJ
  • nástup je možný ihned

V případě zájmu zašlete svoje CV, nebo odkaz na svůj profil na LinkedIn přímo na email [email protected] Těšíme se na Vás!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kamila Žampachová
+420 608 045 552
ID: 3810981  Datum zveřejnění: 15.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.