Seřizovač vstřikolisů

Pardubický kraj

Popis pozice

Pro klienta vyrábějícího plastové díly pro automobilový průmyslu, hledám šikovné kandidáty na pozici Seřizovače pro vstřikolisy! Uplatníš zde své zkušenosti s technologiemi vstřikováním plastů, budeš pracovat s moderními technologiemi a podílet se na výrobě špičkových produktů!

Náplň práce:

  • nastavení parametrů a seřízení vstřikovacích lisů dle technických požadavků

  • zajištění preventivní údržby zařízení

  • rozjezd a ukončení sériové výroby

  • evidence a řešení závad

Profil kandidáta

  • technické vzdělání (SŠ, SOU)

  • praxe v oblasti vstřikování plastů

  • zkušenosti se seřizováním strojů (hydraulika, pneumatika, ...)

  • orientace v technické dokumentaci

  • znalost práce na PC

  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • týden dovolené navíc

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • profesní rozvoj a možnost růstu

... a další benefity

Zaujala Vás tato nabídka? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3811253  Datum zveřejnění: 15.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.