Rozpočtář/ka stavebních prací

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte zkušenost se zpracováváním stavebních rozpočtů a rádi byste v této oblasti působili i nadále? Hledáte pracoviště s pohodovým kolektivem? Zašlete nám svůj životopis!

Pro našeho klienta zaměřujícího se na bytovou, občanskou i průmyslovou výstavbu, hledáme posilu do tříčlenného týmu rozpočtářů.
Jaká práce na Vás čeká?

  • příprava a sestavování rozpočtů a jejich úprava
  • realizace stavebních nabídek
  • zpracovávání cenových kalkulací a přehledů jednotlivých zakázek
  • jednání o cenách s dodavateli
  • kompletace nabídek, příprava subdodávek

Profil kandidáta

Jaký by měl být Váš profil?

  • máte VŠ/SŠ stavebního/technického směru
  • máte minimálně 3 roky zkušeností ve stavebním průmyslu
  • orientace ve stavebních výkresech
  • orientace ve stavebních rozpočtech, materiálech a profesích

Nabízíme

Co Vám nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • zázemí firmy s dlouholetou tradicí
  • stabilní příjem
  • stravenky
  • dovolenou v den narozenin

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
ID: 3813490  Datum zveřejnění: 19.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.