Obchodní (presales) konzultant - IT - security

Praha

Popis pozice

Do krásných a moderních kanceláří v Karlíně hledáme pro předního dodavatele IT technologií nového kolegu/ kolegyni do obchodního týmu na pozici Pre-sales consultant.

  • pre-sales podpora obchodních zakázek u klientů v oblasti IT Security

  • intenzivní spolupráce s obchodníky a IT inženýry

  • zjišťování potřeb klientů a sestavení nabídky na míru

  • osobní jednání s klienty, příprava nabídek

  • účast na seminářích pro zákazníky a partnery

Profil kandidáta

  • IT background

  • zkušenost v IT Networking, pre sales oblast

  • znalosti IT networkingu

  • příjemné vystupování

  • obchodní dovednosti

  • ČJ - rodilý mluvčí

  • AJ komunikativní, min. B1

Nabízíme

  • Zajímavou práci v IT na projektech

  • Fixní mzdu + bonusy

  • Služební auto

  • Stravenky v hodnotě 123 Kč

  • Roční kupon MHD

  • Dovolená navíc dle odpracovaných let

  • Sick days

  • Home office

  • Dog friendly office

  • Výuka angličtiny – 2x týdně

  • Multisport karta

  • Příspěvek na zubní hygienu

  • Firemní akce

  • Lokalita: Praha – Karlín

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3814946  Datum zveřejnění: 20.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.