Manažer launch oddělení s přesahem do obchodu

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

  • vyhledávání a oslovování nových zákazníků z řad evropských i světových automobilek s cílem zajišťování nových zakázek pro společnost

  • prezentace společnosti a produktů potencionálním zákazníkům (spojeno s častými krátkodobými služebními cestami do zahraničí)

  • práce se zákaznickými portály

  • projektové řízení – vedení přípravy a zavádění nových výrobků do výrobního procesu

  • aktivní účast na tvorbě/úpravě CP/PFMEA/MSA/APQP atd.; podílení se na vývoji forem

  • vedení menšího týmu (do 5 lidí)

  • účast na auditech

  • reporting

  • komunikace s ostatními odděleními (zejména development, kvalita, cost) a ostatními partnery (testovací laboratoře, vývojové kanceláře atd.)

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe technického směru)

  • zkušenosti s evropskými a světovými automobilkami

  • zkušenosti s oslovováním potenciálních zákazníků

  • min. 3 roky zkušeností ve výrobní firmě (nejlépe automotive)

  • zkušenosti s vývojem nových produktů (alespoň částečná)

  • znalosti IATF, VDA, Formel Q, 8D reportů, FMEA, 5S

  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (německý jazyk výhodou)

Nabízíme

  • atraktivní mzda s pololetním a ročním bonusem (13. a 14. plat)

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • smlouva na dobu určitou / neurčitou

  • další řada benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
ID: 3815840  Datum zveřejnění: 21.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.