Sales trainee

Praha

Popis pozice

Mezinárodní obchodní společnost patřící k největším exportérům českého máku z České republiky, s vlastním zpracovatelským provozem, reaguje na velký potenciál dalšího růstu, a proto rozšiřuje obchodní tým. V rámci realizace nové obchodní strategie a expanze na další trhy nyní obsazujeme pozici Sales Trainee (s potenciálem růstu na Sales Managera). Chcete se podílet na tvorbě obchodní strategie a vlastním profesním růstu? Pokud ano, nabízíme Vám tuto jedinečnou příležitost.

  • Training, zapracování, včetně seznámení se s výrobou

  • Realizace prodejní strategie

  • Analýza cílových trhů, jejich monitoring, včetně naší konkurenceschopnosti a odhadu cenového vývoje

  • Vyhledávání a akvizice nových zákazníků

  • Tvorba obchodních nabídek a plánu dodávek

  • Návrh nových logistických řešení

  • Příprava návrhů smluvních vztahů se zákazníky

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání, vhodné pro absolventa

  • Zkušenost v obchodu a vyjednávání vítána, ale není podmínkou

  • Čestnost, odpovědnost, iniciativa, proaktivní přístup k práci

  • Týmový hráč, chuť učit se nové věci

  • Připravenost řešit nestandartní a složité prodejní situace

  • Znalost anglického jazyka na vyjednávací úrovni

Nabízíme

  • Profesní růst na pozici Sales manager

  • Zajímavé finanční ohodnocení

  • Čtvrtletní prémie (dle plnění prémiových ukazatelů)

  • Služební NTB, telefon

  • Bioprodukty z vlastní produkce

  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3816004  Datum zveřejnění: 21.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.