Finanční controller

Liberecký kraj

Popis pozice

Jste zkušený finanční controller z výrobní společnosti?

Vyžíváte se ve finančních analýzách, ukazatelích, účetnictví a tak?

Hovoříte anglickým jazykem?

Přikyvujete hlavou, že ano? Pak určitě čtěte dál, tato nabídka by Vás mohla zaujmout.

Hledáme totiž zkušeného CONTROLLERA do finančního oddělení středně velké, výrobní společnosti v Liberci.

  • metodické vedení oddělení controllingu

  • uplatňování konceptu controllingu firemní skupiny

  • příprava finančních analýz a následná prezentace managementu

  • denní spolupráce s finančním ředitelem na finančním řízení firmy

  • zpracovávání reportů, grafů, komunikace s mateřskou firmou

  • vytváření forecastů a rozpočtu

  • spolupráce na zlepšování informačního systému

  • odpovědnost za dodržování účetních pravidel skupiny

  • controlling nákladových středisek

  • řešení aktuálních problémů v účetním systému, spolupráce se zaměstnanci ve výrobě

  • účast na dalších úkolech oddělení controllingu

Profil kandidáta

  • Ideálně VŠ vzdělání ekonomického směru

  • Praxe min. 5 let přímo v controllingu výrobní firmy podmínkou

  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni pro denní komunikaci

  • Zkušenost s vedením týmu výhodou

  • Praxe v ERP nutností

Nabízíme

  • Důležitou a zodpovědnou pracovní roli

  • Zázemí mezinárodní společnosti se švýcarským vedením

  • Finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem

  • Příspěvek na dovolenou

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění,

  • Příspěvek na dopravu

  • Závodní stravování

  • ppříspěvek na sport/kulturu/volný čas

  • Vánoční odměny

  • Společenské a sportovní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Rejmanová
ID: 3816941  Datum zveřejnění: 22.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.