Inženýr kvality

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáte uplatnění v oblasti kvality a rádi byste pracovali v prosperující mezinárodní firmě, která podporuje své zaměstnance v dalším rozvoji?

Jste na správném místě! Do výrobní společnosti ve Frýdku-Místku právě hledáme nového kolegu na pozici Inženýr kvality.
  • plánování a realizace interních auditů prostřednictvím systémů řízení QMS/ EMS
  • udržování a rozvoj systémů řízení
  • zvyšování kvality spolupráce s dodavateli prostřednictvím dodavatelských auditů
  • realizace zákaznických auditů
  • standardizace procesů

Profil kandidáta

  • máte SŠ nebo VŠ vzdělání strojního zaměření
  • v řízení externí a interní kvality již máte nějaké zkušenosti
  • domluvíte se v anglickém či německém jazyce

Nabízíme

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavou pracovní náplň
  • možnost profesního růstu
  • stravenky
  • sick days
  • příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
ID: 3818605  Datum zveřejnění: 26.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.