Vedoucí výroby

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti z pozice team leadera ve strojírenské nebo automotive společnosti? Nabízíme pozici, na které budete nejen kontrolovat proces výroby, ale taky budete zodpovídat za podřízené pracovníky - obsazovat je, motivovat a hodnotit.

  • Zodpovídá za organizační a personální zajištění chodu skladu pro zajištění plynulosti výroby

  • Zodpovídá za plánování a řízení procesu výroby a realizace zakázek dle objednávek a smluvních požadavků zákazníka

  • Zodpovídá za včasnou a správnou expedici výrobků k zákazníkovi

  • Zodpovídá za dodržování bezpečnosti práce na pracovišti

  • Zajišťuje hodnocení, motivaci a rozvoj podřízených zaměstnanců (tým cca 50 lidí)

  • Podává návrh na školení pro zajištění strategických cílů. Provádí hodnocení výrobní kapacity

  • Podává návrhy ke zlepšování technologie výroby, zvyšování produktivity práce a vybavení pracovišť

  • Spolupracuje při zavádění nových projektů do sériové výroby

Profil kandidáta

  • Vzdělání SŠ/VŠ strojní obor

  • Znalost postupů PPAP/PPF, APQP, FMEA, OEE, Kaizen, Kanban

  • Zkušenosti v oblasti strojní výroby a automatizace

  • Odolnost vůči stresovým situacím

  • Samostatnost i schopnost pracovat v týmu, spolehlivost a zodpovědnost, důslednost, flexibilitu

  • Schopnost čtení technické a výkresové dokumentace

  • Zkušenosti v oblasti automotive výhodou

Nabízíme

  • Klíčovou manažerskou pozici ve středně velké firmě, která chce být jedničkou na trhu ve výrobě lisovaných a svařovaných dílů

  • Firemní prostředí, které podporuje otevřenou komunikaci

  • Firemní kulturu, která podporuje udržení životní rovnováhy

  • Mzdu dohodou dle kvalifikace, praxe a výsledků

  • Motivační odměny

  • Tři až pět dnů dovolené navíc ročně

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Systém vnitropodnikového vzdělávání

  • Smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na neurčito, preferujeme dlouhodobou spolupráci

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
ID: 3822303  Datum zveřejnění: 1.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.