Projektový vedoucí v automotive

Liberecký kraj

Popis pozice

Jste přirozený vůdčí typ?

Máte rádi všechno výborně naplánované a zorganizované?

Máte praxi s vedením projektů v automotive?

Pokud k tomu všemu ještě hovoříte plynule německy, vypadá to, že je tato nabídka právě pro Vás!

Momentálně hledáme do projektového týmu technicky a organizačně schopné kandidáty na pozici

PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ
  • příprava a vedení nových projektů

  • vedení technických jednání se zákazníkem v rámci projektů

  • vedení projektového týmu a správy akčních plánů

  • příprava podkladů pro realizaci investic

  • zajištění a návrh montážních přípravků ve spolupráci s odd. technologie a výroby

  • poptávky měřících přístrojů a přípravků ve spolupráci s odd. měrového střediska

  • zastřešení interních vzorkování

  • participace v procesu vzorování směrem k zákazníkům ve spolupráci se vzorkaři

  • organizace schůzek FMEA

  • provádět činnosti, které vyplývají ze stanovených cílů společnosti

Profil kandidáta

  • VŠ/SŠ vzdělání strojírenského směru

  • německý jazyk na pokročilé úrovni podmínkou, angličtina výhodou

  • zkušenost s řízením projektů v automotive min. 3 roky podmínkou

  • znalost Catia/ProEngineer

  • schopnost samostatného rozhodování a jednání

  • technické a analytické myšlení, organizační schopnosti

  • schopnost hledat nestandardní řešení

Nabízíme

  • možnost podílet se na nových projektech dílů pro automotive

  • perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující mezinárodní společnosti

  • propracovaný systém školení a vzdělávání, jazykové kurzy

  • možnost seberealizace a profesního růstu

  • 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu

  • pracovní poměr na dobu neurčitou

  • platové ohodnocení dle zkušeností, 13. a 14. plat

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Rejmanová
ID: 3824664  Datum zveřejnění: 3.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.