Sales executive - logistika

Praha

Popis pozice

Máte zkušenosti v obchodu a v oblasti logistických služeb?

Chtěli byste ideálně propojit oba obory v jednom zaměstnání?

Chcete komunikovat v angličtině?

Potom je tato nabídka přímo pro Vás!

Nadnárodní společnost, působící v oblasti logistických služeb, hledá do svého týmu motivované kandidáty/tky na pozici SALES EXECUTIVE.
– rozvíjení vztahů se stávajícími klienty
– vyhledávání nových obchodních příležitostí v regionu
– vedení obchodních jednání
– prezentace produktů a služeb společnosti potenciálním klientům
– reporting

Profil kandidáta

– prokazatelné zkušenosti na obchodní pozici v logistice
– komunikativní AJ pro denní využití
– znalost trhu
– vynikající komunikační a vyjednávací dovednosti

Nabízíme

– motivující mzdové ohodnocení
– pestrá škála firemních benefitů:
– 5 týdnů dovolené + sickdays
– příspěvek na penzijní a životní pojištění
– zaškolení + dlouhodobé vzdělávání v oboru
– lekce AJ
– flexipassy
– HPP, lokalita Praha

Nástup možný ihned případně dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Milan Jiroušek
ID: 3825635  Datum zveřejnění: 5.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.