Procesní inženýr

Královéhradecký kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Procesní inženýr pro nadnárodní společnost zaměřenou na výrobu přístrojových desek a dalších dílů do interiérů aut renomovaných značek v Libáni.

Náplň práce:

  • Příprava výrobních procesů, postupů, norem a layoutů v rámci přípravy projektu napříč celým procesem.

  • Zhotovování příslušné dokumentace k svěřené problematice

  • Koordinace a organizace industrializačního týmu v rámci projektu

  • Optimalizace předepsaných postupů, kontrola jejich dodržování, realizaci změn vyplývajících ze změn v projektu

  • Zajišťování strojně-technologických dodávek dle technické specifikace

Profil kandidáta

  • Min. střední odborné vzdělání technického směru

  • Pokročilou znalost AJ podmínkou

  • Zkušenosti v automotive v oblasti výroby plastů výhodou

  • Uživatelskou znalost MS Office

  • ŘP skupiny B

  • Technické myšlení, ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti s douholetou tradicí

  • Kvalitní zaškolení

  • Zajímavé finanční ohodnocení

  • Přátelský kolektiv

  • Závodní stravování

  • 5 týdnů dovolené

  • 13. a 14. plat

  • Další firemní benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3825964  Datum zveřejnění: 5.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.