Hledáme Sales Managera!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro našeho významného klienta s výrobním závodem na Šumpersku hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Sales Manager pro CZ/SK trh.

Máte technické vzdělání?

Máte zkušenosti s prodejem obráběcích nástrojů?

Denní komunikace v angličtině pro Vás není problém?

Pak hledáme právě Vás!
Na své pozici budete zodpovídat za:

  • prodej výrobků a řešení pro nové i stávající klienty

  • budete spravovat svěřené portfolio klientů a aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti, jak v Česku tak na Slovensku

  • pochopení výrobních procesů u zákazníků a navržení nejlepšího řešení s využitím výrobků a nástrojů, které budete detailně znát

  • plánování schůzek a naplňování obchodních příležitostí

Profil kandidáta

Kdo jste a co umíte?

  • máte SŠ/VŠ vzdělání technického směru

  • máte zkušenosti s prodejem obráběcích nástrojů a ideálně rozumíte technologii obrábění

  • máte zkušenosti s prodejem komplexních řešení, ne jen jednotlivých produktů

  • vyznáte se v Excelu a máte zkušenosti se CRM systémy

  • máte rádi cestování

  • denní komunikace v angličtině není problém

Nabízíme

To nejlepší nakonec!

  • nadstandartní mzdové ohodnocení s reálně nastaveným bonusovým schématem

  • 5 týdnů dovolené

  • práci na Home office (1x měsíčně je vyžadována přítomnost na centrále)

  • auto pro soukromé účely

  • a spoustu dalších benefitů!

Zaujala Vás nabídka? Pak se těším na Váš životopis v češtině a angličtině!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3827558  Datum zveřejnění: 7.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.