Operátor seřizovač Praha 9 Čakovice

Praha

Popis pozice

Máte zkušenost s obsluhou CNC, hledáte stabilní práci a lokalita Praha 9 Čakovice Vám vyhovuje? Nabízíme práci v nové hale na jednu směnu s možným nástupem ihned. Pokud Vás tyto řádky zaujaly, dejte nám o sobě vědět.

Provádění a dodržování sledu jednotlivých výrobních úkonů určených pracovní instrukcí a pracovním výkresem dle typu výrobku (nerezové trubky do dieselových motorů).

· Obsluha CNC stroje (ohýbačka) – nastavení vstupních parametrů, obsluha, údržba stoje: výměna nástrojů, ředění oleje.

· Obsluha následných procesů: odjehlovačka, sizer, mytí.

· Spolupráce na inventurách majetku, zboží a materiálu ve výrobě.

Profil kandidáta

· Znalost obsluhy CNC
· Zkušenost práce ve strojírenství nebo kovovýrobě

Nabízíme

· HPP na dobu neurčitou v kmenovém stavu společnosti v lokalitě Praha 9 Čakovice (dobrá dopravní dostupnost MHD)
· Práci na ranní směnu v nové hale v menším přátelském kolektivu
· Stravenky v hodnotě 90 Kč/odpracovaný den
· Příspěvek na životní připojištění
· Konzultace v oblasti zdraví, financí a práva zdarma na pracovišti

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis na [email protected]

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 3827562  Datum zveřejnění: 7.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.