Sales representative (komponenty pro automotive)

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti elektro prvků, hledáme motivované kandidáty/tky na pozici

SALES REPRESENTATIVE

• Péče o stávající zákazníky
• Obchodní a technické poradenství
• Tvorba obchodních nabídek
• Rozšiřování portfolia potenciálních zákazníků
• Spolupráce s dalšími odděleními společnosti

Profil kandidáta

• VŠ vzdělání (ekonomické či technické zaměření)
• Znalost NJ na pokročilé úrovni, znalost AJ výhodou
• 5 let zkušeností v oblasti technického prodeje
• Samostatnost, flexibilita a ochota
• Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

• Motivující platové ohodnocení
• Reálnou a atraktivní možnost profesního růstu
• Zázemí úspěšné nadnárodní výrobní společnosti
• Rozmanitou práci v oblasti technického prodeje
• Firemní benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, možnost využít bezúročnou firemní půjčku)
• Lokalita – ČR
• Nástup možný ihned či dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Wojnarová
+420731637828
ID: 3828692  Datum zveřejnění: 9.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.