Grantový specialista

Praha

Popis pozice

V naší společnosti pomáháme firmám s rozvojem pomocí dotačních programů a odpočtů na vědu a výzkum. Naše expertíza a individuální přístup ke specifickým potřebám každé společnosti přináší klientům reálné, vyčíslitelné a dlouhodobé výsledky.

Staňte se součástí našeho úspěšného týmu specialistů na grantové žádosti.

Získejte naplňující práci která má smysl a pomáhejte našim klientům s jejich rozvojem.
Co budete mít na starost?

  • přípravu grantových žádostí pro klienty

  • řízení a péči o udržitelnost projektů po celou dobu realizace

  • dohled nad dodržením podmínek dotačního programu

  • přípravu dokumentace a administrace výběrových řízení

  • péči a budování pevného vztahu s klienty

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme?

  • VŠ vzdělání

  • praxi v oblasti přípravy a realizace grantových žádostí

  • základní orientaci v grantových programech pro firmy pro období 2014–2020 (zejména OP PIK, PRV, OPŽP, IROP)

  • výborné komunikační i prezentační dovednosti

  • perfektní ČJ slovem i písmem, středně pokročilou AJ

  • zkušenosti s podáváním žádostí a administrací projektů v ISKP

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?

  • práci, která má smysl – pomůžete firmám, podnikatelům a obcím získat nebo uspořit prostředky pro jejich další rozvoj

  • zázemí silné mezinárodní firmy mezi jejíž klienty patří největší české i zahraniční společnosti

  • školení na míru, dle Vašich potřeb a pro Váš odborný rozvoj

  • možnost kariérního růstu

  • mladý a neformální, přitom profesionální kolektiv

  • PC a telefon i pro soukromé účely

  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days a možnost home-office

  • pravidelný půlroční bonus

  • stravenky

  • MultiSport kartu

  • Skvělé firemní akce a teambuildingy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Milan Jiroušek
ID: 3830114  Datum zveřejnění: 11.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.