Hledáme šikovné operátory elektrovýroby

Ústecký kraj

Popis pozice

Baví Vás elektronika a rádi byste se podíleli na její výrobě? V případě, že jste odpověděli ano hledáme právě Vás!!!
Hledáme operátory pro sériovou výrobou zakázkové elektroniky do společnosti v Krupce.

  • obsluha zařízení na pracovišti osazování

  • pájení součástek

  • obsluha výrobní linky seřizování parametrů výrobní linky

  • průběžná kontrola kvality výrobků

  • balení a ukládání výrobků čištění strojů a zařízení

  • základní úklid pracoviště

Profil kandidáta

  • manuální zručnost a velmi dobrý barvocit

  • zkušenost s montáží v elektrotechnice výhodou

  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu

  • ochota učit se nové věci

  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • průměrná mzda při nástupu 21 000 CZK - 24 000 CZK

  • 25 dnů dovolené

  • příplatky za mimořádné směny

  • stravenky

  • pravidelné navyšování mzdy

  • 13. plat

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 3831032  Datum zveřejnění: 13.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.