Servisní technik - VVN

Praha

Popis pozice

Pokud máte platnou vyhlášku 50 a zkušenost se zařízeními VN/VVN, využijte skvělou příležitost stát se součástí mezinárodní společnosti a podílet se na servisu unikátních produktů. Pozice je vhodná pro manuálně zručné kandidáty, kteří mají rádi práci v terénu!

  • Budete spolupracovat na údržbě a opravách výkonových transformátorů a dalších zařízení VVN

  • Budete mít na starost servis mechanických a elektrických komponent zařízení VVN především v ČR, ale i v zahraničí (úzká spolupráce s kolegy z Polska včetně účasti na školeních)

  • Komunikace se zákazníky, řešení technických situací

Profil kandidáta

  • Vzdělání elektrotechnického zaměření

  • Vyhláška č. 50/1978 Sb. (nad 1000V výhodou)

  • Praxe v oblasti VN/VVN, případně zkušenost s transformátory

  • Mírně pokročilá znalost anglického jazyka

  • ŘP sk. B a ochota cestovat po ČR i do zahraničí

  • Manuální zručnost, samostatnost, aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení

  • Týden dovolené navíc

  • Zaučení od zkušenějších kolegů, možnost učit se od opravdových odborníků – postupné přebírání zodpovědnosti

  • Široké možnosti rozšiřování odborného a kvalifikačního vzdělávání, osobní růst

  • Kratší pracovní dobu (7,5 hod. denně)

  • Cafeteria systém (možnost využít na vzdělávání, sport, volnočasové aktivity a podobně)

  • Příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3831049  Datum zveřejnění: 13.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.