Technik - potravinářská výroba (až 50.000 Kč)

Praha

Popis pozice

Nabízíme skvělou příležitost technikovi s vyhláškou 50 a zkušeností z potravinářského prostředí! MOWI (https://mowi.com/), mezinárodní společnost, která se zabývá výrobky z prvotřídních mořských ryb, v současné době hledá novou kolegyni či nového kolegu!
Na této pozici Vás čeká:

  • Zajištění bezproblémového procesu výroby

  • Kontrola a pravidelná údržba technického vybavení, správa technické dokumentace

  • Práce na výrobních linkách (výměna fólií, etiket, nástrojů...)

  • Správa náhradních dílů

  • Plánování externí údržby

Profil kandidáta

Co my čekáme od Vás:

  • Platnou vyhlášku č. 50 (min. §6)

  • Komunikativní znalost anglického či německého jazyka (zaškolení probíhá v Německu)

  • Schopnost pracovat v týmu, dobré komunikační dovednosti, asertivitu

  • Výhodou je zkušenost z potravinářské výroby či znalost balicí techniky

Nabízíme

Můžeme nabídnout:

  • Finanční ohodnocení v závislosti na Vašich zkušenostech

  • Smouvu na dobu neurčitou

  • Nástup možný ihned

  • Firmou dotované obědy ve skvělé kantýně

  • Možnost využití svozových autobusů

  • Flexibilní pracovní dobu, bez víkendů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3831630  Datum zveřejnění: 14.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.