PLC programátor v jednosměnném provoze

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Zabýváte se programováním PLC? Baví vás nastavování nových procesů a účast na nových projektech? A hledáte jen jednosměnný provoz? Potom máme pro vás velmi dobrou nabídku - připojte se do týmu PLC programátorů v Mošnově. Společnost, zabývající se automobilovým průmyslem, hledá posily. Čeká na vás nejen přátelský tým nových přátel, ale taky pořádná hromada benefitu.
  • Programování PLC zařízení a mikroprocesů

  • Rozjezd nových projektů a modifikace stávajících (testovací – výrobní projekty)

  • Návrhy řídících a měřících systémů

  • Návrhy DPS

  • Nastavování a zlepšování výrobních a kontrolních procesů

  • Jedná se o práci v jednosměnném provozu

Profil kandidáta

  • Zkušenost s programováním PLC (nejlépe Mitsubishi a Siemens)

  • Alespoň základní znalost softwaru SCADA

  • Znalost pneumatiky a senzoriky

  • Vyhláška 50 výhodou

  • Angličtina výhodou

Nabízíme

  • Fixní plat a měsíční prémie až 25% ze základu
  • Každodenní aktivní využití anglického jazyka
  • Práci s pevnou pracovní dobou 7:00 – 15:30 hodin (veškeré přesčasy přes 15 minut jsou proplacené)
  • Odpovídající platové ohodnocení (fixní plat + měsíční prémie až 25% ze základu)
  • Pololetní a roční bonusy (13. a 14. plat)
  • Roční navyšování mzdy (až o 5%)
  • Penzijní připojištění
  • Bezúročné půjčky
  • Stravenky
  • 2 kantýny s celodenní možností stravování
  • Finanční odměnu při pracovních a osobních výročích
  • Finanční odměnu za doporučení nového zaměstnance
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Společenské a sportovní firemní akce
  • Možnost kariérního postupu
  • Smlouva na dobu určitou, po roce na dobu neurčitou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
ID: 3836405  Datum zveřejnění: 26.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.