Projektový manažer elektro

Středočeský kraj

Popis pozice

Společnost, se sídly v Kutné Hoře a v Neratovicích, zabývající se návrhem, výrobou, dodávkami, instalacemi a uváděním do provozu elektrických zařízení pro různá průmyslová odvětví, hledá do svého týmu parťáka pro vedení projektů.

Naplň práce:

  • vedení projektu od A do Z (přijetí objednávky, zpracování nabídky, dohled nad výrobou, kompletací a montáží)

  • plánování zakázka v čase

  • koordinace všech oddělení v rámci projektu (obchod, nákup, výroba, montážní parta)

  • komunikace s investorem a dodavateli

  • práce v kanceláři i v terénu (u zákazníka)

Profil kandidáta

  • elektrotechnické vzdělání

  • elektrovyhláška par. 6

  • zkušenosti s vedením projektů

  • angličtina alespoň na úrovni čtení technické dokumentace

  • znalost práce na PC

  • řp. B

  • chuť do práce

... a vše ostatní se u nás naučíte!!!

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností

  • trvalý pracovní poměr

  • zázemí ryze české, prosperující společnosti

  • příjemné a přátelské prostředí

  • zajímavou a různorodou práci pro významné mezinárodní klienty

Místo výkonu práce: Kutná Hora

Pokud se chcete dozvědět více, zašlete nám svůj životopis a přidejte se k nám!!!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3839962  Datum zveřejnění: 4.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.