Vedoucí půjčovny stavebních strojů

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením týmu?
Nechybí Vám technický background?
Jste komunikativní a baví Vás práce se zákazníky?

Pak právě možná čtete inzerci k volné pracovní pozici, která Vás bude bavit!

  • Řízení střediska (servis a půjčovna strojů, správa objektu)

  • Komunikace se zákazníky. Prodej služeb a aktivní rozšiřování okruhu zákazníků.

  • Řízení práce servisních mechaniků (organizace servisních zakázek)

  • Organizace příjmu a výdeje servisních zakázek a pronájemních strojů – osobně nebo ve spolupráci se svými spolupracovníky.

  • Zpracovávání cenových nabídek servisu a pronájmu.

  • Objednávání náhradních dílů u dodavatele.

  • Spolupráce na řešení reklamací.

  • Organizace dopravy pro servis a půjčovnu.

  • Přesná evidence zakázek a jejich zpracování v elektronickém systému (PC).

  • Spolupráce při vymáhání pohledávek střediska.

  • Podklady pro vedení společnosti.

Profil kandidáta

  • min. SŠ vzdělání – technický obor

  • technický přehled

  • zájem o oblast servisu

  • předchozí zkušenosti z vedoucí pozice

  • komunikace na vysoké úrovni

  • obchodní drive, organizační schopnosti

Nabízíme

  • zázemí zahraniční společnosti s dlouholetou tradicí v rámci ČR

  • odpovídající platové ohodnocení

  • čtvrtletní bonusy

  • sick days

  • stravenky

  • partu skvělých kolegů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3844658  Datum zveřejnění: 10.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.