HR specialist - Plzeň

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte již zkušenosti jako HR specialist nebo jste člověk s personální agentury, který má zkušenosti s náborem operátorských pozic či koordinací operátorů ve výrobních firmách? Chcete se dále v tomto segmentu rozvíjet? Mám pěknou práci ve výrobní společnosti přímo v Plzni.

Více info na 730 580 999.

  • zajištění náboru agenturních zaměstnanců - 2x týdně nástupní den

  • komunikace s personálními společnostmi, komunikace s koordinátory

  • práce se SAP

  • agenda lékařských prohlídek (plánování, evidence)

  • častá práce v MS Excel

  • zpracování výstupů z docházky (reporty, fakturace agenturních zaměstnanců) evidence, vydávání a výměna osobních karet zaměstnanců

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání

  • zkušenosti s používáním některého personálně-mzdového systému; případně docházkového systému (např. Elanor Global, Powerkey)

  • praxe s náborem agenturních zaměstnanců - komunikace s PA

  • nadstadardní uživatelské schopnosti MS Office s důrazem na Excel

  • Aj na mírně pokročilé úrovni

  • znalost SAPu výhodou

  • praxe v personalistice

  • prozákaznické vystupování

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr

  • pravidelné roční navyšování platu

  • 25 dnů dovolené

  • 2 krát ročně finanční bonus

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • dotované závodní stravování

  • zázemí rychle se rozvíjející mezinárodní společnosti

  • možnost profesního růstu a vzdělávání

  • perspektivní a stabilní zaměstnání

  • čisté a příjemné pracovní prostředí

  • spoluúčast na tvorbě světoznámých produktů

  • NÁBOROVÝ BONUS 10 000.-

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Zbořilová
+420 730 580 999
ID: 3845726  Datum zveřejnění: 11.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.