Inženýr vstupní kvality v automotive

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Firma zabývající se výrobou komponentů do aut celosvětových značek příjme na oddělení kvality posilu. Jako INŽENÝR KVALITY se budete zabývat kontrolou kvality nakupovaného materiálu. Pokud vás kvalita baví a hovoříte anglicky, připojíte se do týmu příjemných kolegů. Čekají přímo na Vás! Kromě fajn kolektivu očekávejte celou řadu benefitů.

  • Koordinuje provádění kontroly kvality nakupovaného materiálu, polotovarů a výrobků na předepsaných dodávkách.

  • Výsledky vstupních kontrol statisticky zpracovává, ukládá, případně archivuje.

  • Spolupracuje při řešení reklamací na dodávky, i s dodavateli na řádném vyřešení problému.

  • Spolupracuje na schvalování prvních vzorků.

  • Spolupracuje při vypracování plánů kontrol a nových kontrolních postupů pro vstupní kontrolu.

  • V rámci své odpovědnosti zastupuje zájmy zákazníků ve vztahu k požadavkům na jakost.

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání v oboru kontroly a řízení jakosti, případně SŠ technického směru

  • zkušenosti v oblasti kvality – nejlépe v automobilovém průmyslu

  • účinná komunikace na všech úrovních a práce v týmu

  • znalost AJ slovem i písmem (další jazyk výhodou)

  • organizační, plánovací a prezentační dovednosti

  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti

  • Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém

  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity: příspěvek na dopravné, až 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další

  • Možnost odborného a kariérního růstu

  • Pracoviště vybavená špičkovou technikou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
ID: 3845735  Datum zveřejnění: 11.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.