Inženýr zákaznické kvality

Liberecký kraj

Popis pozice

Hledáte novou pracovní výzvu?

Zajímáte se o projektovou fázi kvality v oblasti automotive?

Jste zkušený zákaznický kvalitář?

Jsou-li Vaše odpovědi kladné, mohla by Vás tato nabídka zajímat.
  • Koordinace aktivit za oblast kvality v rámci přidělených projektů

  • Komunikace se zákazníkem – intranetové portály, řízení a zasílání 8D reportů, provádění analýz, komplexní řízení reklamačního procesu externě a interně

  • Koordinace implementací a aktualizací specifických požadavků zákazníků

  • Externí vzorkování se zákazníky pro nové díly včetně všech změn

  • Příprava zákaznických auditů, koordinace průběhu zákaznického auditu, tvorba a kontrola nápravných opatření

  • Účast na FMEA včetně přípravy podkladů

  • Proškolení pracovníků výroby společně s Technikem kvality

  • Iniciace trvalého zlepšování projektu za oblast kvality

  • Příprava statistického vyhodnocování zákaznických reklamací

  • Podílení se na přípravě interní dokumentace dle požadavků IATF 16949

  • Spolupráce na snižování interní zmetkovitosti pro přidělené projekty

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání technického směru

  • Znalost nástrojů kvality a standardů používaných v automotive (IATF 16949. 8D, FMEA, APQP, SPC a další)

  • Praxe na inženýrské pozici v kvalitě min. 1 rok

  • Anglický jazyk na pokročilé komunikativní úrovni podmínkou

Nabízíme

  • Akční, dynamickou práci pro stabilního zaměstnavatele

  • Účast na zajímavých zákaznických projektech

  • Uplatnění Vašich získaných zkušeností a znalostí

  • Platové ohodnocení odpovídající Vašim znalostem v oblasti kvality

  • Týden dovolené navíc, stravenky

  • Váš další profesní a osobnostní rozvoj formou interních a externích školení

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Rejmanová
ID: 3847300  Datum zveřejnění: 14.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.