Senior Java Developer

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Klient patří mezi nejsilnější softwarové domy ve střední a východní Evropě, působící ve Střední Evropě, Německu, Rakousku, Švýcarsku. Společnost realizuje náročné projekty pro komerční sféru, státní správu a samosprávu, postavené na dlouholetých zkušenostech s rozsáhlými projekty softwarových řešení na míru. Společnost je součástí mezinárodní skupiny, která působí ve více než 50 zemích světa a zaměstnává více než 24 000 lidí.

  • Vývoj J2EE aplikací s použitím Spring projektů

  • Komunikace s analytiky a realizace požadavků

  • Sledování nových technologii a trendů a jejich využívání

Profil kandidáta

  • VŠ / SŠ vzdělání technického směru

  • Výborná znalost Spring Framework, Spring Data, Spring Boot, Spring Security

  • Znalost technologií: SOAP, REST, WSDL/XSD, JAXB, JAXP, JMX, Hibernate, QueryDSL, AOP, Dozer

  • Znalost J2EE WebServices, Servlet API, JPA, JTA, JMS

  • Výhodou je znalost frontendu (HTML, CSS, JSTL, JSF/PrimeFaces, javascript, Angular)

  • Znalost aplikačních serverů, verzovacích systémů, vývojových a build nástrojů

  • Znalost SQL a databázových systémů (Oracle)

  • Schopnost samostatné i týmové práce

  • Spolehlivost a aktivní přístup k práci

  • Chuť učit se novým věcem, motivace k dalšímu odbornému rozvoji, otevřenost novým technologiím

  • Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni čtení technické dokumentace

Nabízíme

  • Širokou škálu firemních školení

  • Příležitost pro vlastní odborný rozvoj

  • 5 týdnů dovolené

  • Sick days

  • Výuka cizích jazyků

  • Penzijní připojištění

  • Sportovní aktivity

  • Nástup ideálně ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Dvořáková
+420 703 865 303
ID: 3849285  Datum zveřejnění: 16.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.