Hledáme Specialista IT do významného průmyslového podniku - Praha 7, Holešovice

Praha

Popis pozice

Hledáme kolegu na pozici IT specialisty pro společnost zajišťující přepravu, skladování a prodej ropných produktů. Jejím posláním je ochrana zásob státních hmotných rezerv, přičemž zároveň provozuje síť vlastních čerpacích stanic.
Vaší náplní práce bude:

  • Správa Oracle DB

  • Monitoring chodu DB

  • Optimalizace výkonu DB

  • Identifikace a analýza možných problémů

  • Spolupráce na řešení incidentů

  • Spolupráce na rozvoji a vývoji IS

Profil kandidáta

Požadujeme:

  • Vzdělání technického směru

  • Alespoň 2 roky praxe v Oracle včetně funkčních indexů, analytických funkcí, tabulkových funkcí, autonomních transakcí, flashback query, apod.

  • Znalost SQL a PL/SQL

  • Pokročilá znalost Unix/Linux

  • Znalost MSSQL a Windows server

  • Znalost AJ pro práci s technickou dokumentací

Nabízíme

Nabízíme:

  • Spolupráci na tvorbě strategie v oblasti databází

  • Zajímavé rozvojové projekty

  • Vzdělávání v oblasti databází

  • 5 týdnů dovolené

  • Sickdays

  • Stravenky v hodnotě 120 Kč

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Zvýhodněné ceny paliva

  • Příjemné pracovní prostředí v Praze 7 – Holešovicích

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte zaslat životopis na emailovou adresu [email protected] nebo volejte na číslo 703 865 297.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3849981  Datum zveřejnění: 16.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.