Miluješ sladké? Jedinečná příležitost pro Tebe! Pracuj s radostí a především s chutí. Nástup Únor 2020, 170Kč/hod!(dělník)

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

HLEDÁME ŠIKOVNÉ pracovnice S POTRAVINÁŘSKÝM PRŮKAZEM.

Domluv se s kamarádkou a umožníme vám společný nástup.

Možnost dlouhodobější spolupráce se zajímavým finančním ohodnocením.

Zabýváme se výrobou lázeňských oplatek a trojhránků.

Pracoviště: KOLÍN.

  • odebírání od stroje, balení, paletizace

  • obsluha plně automatizovaných linek

*nekuřácké prostředí, v letních měsících příjemně klimatizováno :-)

Profil kandidáta

  • zkušenosti nejsou třeba - nováčky si zaučíme

  • potravinářský průkaz

Nabízíme

Možnost přechodu do kmenového stavu!

  • výdělek 170Kč/hod

  • měsíčí mzda s bonusy cca 28050Kč

  • ranní a odpolední směny 5:45 -14:00 hod, 13:45 - 22:00 hod

  • pracoviště Kolín

  • nástup IHNED nebo dle dohody

  • při nástupu do kmenového stavu jsou i noční směny

  • příplatky za noční směny 25%

  • HPP = 25 dní dovolené

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Nekvasilová
+420731139543
ID: 3850465  Datum zveřejnění: 17.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.