Manuální práce ve výrobě, až 200 Kč/hod.

Praha, Česko

Popis pozice

Jste mauálně zruční? Máte zkušenosti ve výrobě a rádi byste dál pokračovali v oboru?

Přidejte se k týmu odborníků pod jejichž rukama vzniká široká škála větracích systémů.
Jedná se různorodou práci s pozinkovaným plechem vykonávanou v nepřetržitém provozu. Manuální nebo strojí zpracování dílů vzduchotechniky v Hostivici u Prahy.

Profil kandidáta

Kromě zmíněné zručnosti uvítáme základy v administrativě. Všechno ostatní Vás rádi zaučíme.

Nabízíme

Získát můžete nejen práci na hlavní pracovní poměr, ale také:

  • mzdu 160 Kč/h s příplatek za docházku a odvedenou práci až 40 Kč/h

  • pololetní odměny

  • týden dovolené navíc

  • práci od pondělí do pátku (volné víkendy)

  • dotované stravné

  • možnost využítí svozového autobusu z Prahy nebo Kladna

a další zajímavé výhody.

Pro bližší informace se můžete s námi spojit na tel. 800 14 16 18 nebo přes kontaktní okénko, které se nachází pod inzerátem.

Svůj životopis můžete poslat na adresu: [email protected] a budeme Vás kontaktovat.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Manhart
ID: 3850805  Datum zveřejnění: 17.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.