IOS vývojář - vhodné pro absolventy s praxí při studiu

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Zajímá tě streamování videí? Baví tě vývoj mobilních aplikací pro tvůj oblíbený iOS? Chtěl bys být součástí zkušeného týmu iOS developerů, který vyvíjí jednu z nejinovativnějších mobilních aplikací zaměřenou na streamování video obsahu?
S týmem budeš úzce spolupracovat při tvorbě, vývoji a údržbě nejinovativnějších mobilních a tabletových aplikací pro globální zákazníky:

☑️ Vývoj nejmodernějších řešení pro tablety a smartphony ve Swiftu

☑️ Spoluúčast na tvorbě nových nápadů a implementaci základní aplikační architektury

☑️ Návrhy nových zajímavých technologií, které jsou relevantní pro streamovací trh

Profil kandidáta

✅ 3 roky praxe nebo relevantní zkušenosti během studia

✅ znalost Swift a Objective-C

✅ znalost, jak dodávat škálovatelná, robustní softwarová řešení

✅ zkušenosti s API třetích stran

✅ znalost vstupů a výstupů verzovacích systémů (GIT)

✅ zkušenosti s průběžnou integrací a průběžným doručováním

✅ schopnost psát čistý kód

Nabízíme

☑️ Zábavnou neformální atmosféru se skvělými kolegy

☑️ Individuální roční rozpočet na školení

☑️ Příspěvek na dovolenou

☑️ Lekce angličtiny

☑️ 5 týdnů dovolené

☑️ Osobní rozpočet 2000 Kč na mimopracovní aktivity s vašimi kolegy

☑️ Cafeteria systém, penzijní příspěvek ve výši 2000 Kč

☑️ Možnosti služebních cest do našich kanceláří v Amsterdamu nebo Madridu

☑️ Stravenky v hodnotě 100 Kč

☑️ Flexibilní pracovní doba

☑️ Home-office

☑️ Firemní snídaně, ovoce a nápoje během dne

☑️ Firemní akce a team buildingy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3850988  Datum zveřejnění: 17.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.