IOS vývojář - vhodné pro absolventy s praxí při studiu

Popis pozice

Zajímá tě streamování videí? Baví tě vývoj mobilních aplikací pro tvůj oblíbený iOS? Chtěl bys být součástí zkušeného týmu iOS developerů, který vyvíjí jednu z nejinovativnějších mobilních aplikací zaměřenou na streamování video obsahu?
S týmem budeš úzce spolupracovat při tvorbě, vývoji a údržbě nejinovativnějších mobilních a tabletových aplikací pro globální zákazníky:

☑️ Vývoj nejmodernějších řešení pro tablety a smartphony ve Swiftu

☑️ Spoluúčast na tvorbě nových nápadů a implementaci základní aplikační architektury

☑️ Návrhy nových zajímavých technologií, které jsou relevantní pro streamovací trh

Profil kandidáta

✅ 3 roky praxe nebo relevantní zkušenosti během studia

✅ znalost Swift a Objective-C

✅ znalost, jak dodávat škálovatelná, robustní softwarová řešení

✅ zkušenosti s API třetích stran

✅ znalost vstupů a výstupů verzovacích systémů (GIT)

✅ zkušenosti s průběžnou integrací a průběžným doručováním

✅ schopnost psát čistý kód

Nabízíme

☑️ Zábavnou neformální atmosféru se skvělými kolegy

☑️ Individuální roční rozpočet na školení

☑️ Příspěvek na dovolenou

☑️ Lekce angličtiny

☑️ 5 týdnů dovolené

☑️ Osobní rozpočet 2000 Kč na mimopracovní aktivity s vašimi kolegy

☑️ Cafeteria systém, penzijní příspěvek ve výši 2000 Kč

☑️ Možnosti služebních cest do našich kanceláří v Amsterdamu nebo Madridu

☑️ Stravenky v hodnotě 100 Kč

☑️ Flexibilní pracovní doba

☑️ Home-office

☑️ Firemní snídaně, ovoce a nápoje během dne

☑️ Firemní akce a team buildingy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

ID: 3850988  Datum zveřejnění: 17.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.