Hledáte uplatnění jako mechanik - údržbář? Ozvěte se mi!

Ústecký kraj

Popis pozice

Do výrobní společnosti, která je zaměřená na vstřikování plastu hledáme zkušeného mechanika - údržbáře, který se nebojí chopit práce.
· Oprava vstřikolisů a jejich přidružené technologie + zastřešovat jejich preventivní údržby

· Zámečnické práce a příp. elektro práce

· Zodpovědnost za správu budov a venkovního areálu

· Správa vozového parku

· Vedení legislativní dokumentace + reporting údržby

· Objednávka náhradních dílů

· Komunikace s externími partnery

Profil kandidáta

· Min. výuční list technického zaměření (ideálně v oboru elektro nebo zámečník, vyhláška 50 výhodou)

· Praxe v oboru min. 3 roky

· Zkušenost se svařováním CO

· Jeřábnický, vazačský kurz nebo kurz VZV výhodou

· Znalost problematiky BOZP a PO výhodou

· Být aktivním řidičem – řidičský průkaz skupiny B

· Umět pracovat na PC (MS Office)

· Znalost německého jazyka výhodou

Nabízíme

· Zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a v dobře dostupné lokalitě města Most

· Mimo atraktivní mzdu Vás chceme dále motivovat širokou škálou benefitů, jako např.:

o Ročním bonusem při splnění stanovených cílů

o Odměnou za dobré výsledky při auditu

o Měsíční odměnou až do výše 2000,- Kč

o Stravenkami v nominální výši 100 Kč

o Náborovým a stabilizačním příspěvkem

o Dovolenou ve výši 25 dní a dalších až 5 dní bonusové dovolené navíc

o Volnočasovými poukázkami, firemními akcemi

o Odborným a soft skills vzděláváním

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 3851426  Datum zveřejnění: 19.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.