Servisní mechanik

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Nebaví tě sedavá práce a rád by ses věnoval opravám stavebních strojů?
Jsi manuálně zručný a chceš za sebou vidět výsledky?
Pokud ano, tak neváhej a zareaguj na námi nabízenou pracovní pozici Servisní mechanik stavebních strojů. V současné chvíli rozšiřujeme své řady, a proto hledáme šikovné kolegy. Pro více informací čti níže.

  • vaším úkolem bude provádění servisních oprav stavební techniky a stavebních strojů

  • výjezdy ke klientům

  • za tímto účelem budete u naší firmy vyškolen

Profil kandidáta

  • vyučení ve strojírenském nebo příbuzném oboru (mechanik, automechanik, strojař..)

  • znalosti mechanických oprav (zkušenosti se servisem stavební mechanizace výhodou)

  • řidičský průkaz – aktivní praxe v řízení

  • technicky zdatný

  • zodpovědnost, schopnost samostatné práce

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu

  • práci v teple a suchu přímo v našich vybavených dílnách

  • odpovídající mzdové ohodnocení

  • příležitost zvyšovat svoji kvalifikaci formou školení a vzdělávání

  • příjemné a přátelské pracovní prostředí

  • pracovní vybavení

  • stravenky

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3851605  Datum zveřejnění: 20.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.