Obsluha stroje na čištění odpadních vod

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro nově vzniklou, moderní výrobní halu hledáme pracovníka pro obsluhu čističky odpadních vod, kterému nezáleží na tom, co jde dovnitř, ale na tom, co jde ven.

  • Budete obsluhovat automatizovanou čističku odpadních vod a ujišťovat se, že stav odpadní vody odpovídá zákonům České Republiky

  • Odečítání hodnot ze stroje, které vám poví, jaké množství daného čistidla máte použít

  • Budete udržovat a monitorovat chladící filtrační systém

  • Budete mít odpovědnost za organizaci laků, rozpouštědel, kalu, zbytků dřeva a dalších odpadů z výrobních linek

  • Budete konzultovat stav vody a chemických látek s laboratorními techniky a techničkami

Profil kandidáta

  • Potřebujete chemicky zaměřené vzdělání a zkušenosti z obdobné pozice

  • Musíte mít dobré organizační schopnosti

  • Je potřeba umět pracovat na PC a s MS Office – emaily, jednoduché tabulky a editace jednoduchých textů

  • Musíte být spolehlivý člověk

  • Oprávnění na VZV výhodou – pokud nemáte, vůbec nevadí

Nabízíme

  • Základní mzda 26.000Kč

  • Pravidelné odměny 4x do roka

  • 13.mzda

  • Důkladné zaškolení plně hrazené zaměstnavatelem

  • Stravenky

  • Příspěvek na dopravu

  • Týden dovolené navíc

  • Pravidelné akce pro zaměstnance a jejich rodiny

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3851976  Datum zveřejnění: 20.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.