Specialista jádrovny

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme parťáka do pohodového ostravského týmu do výrobní automotive společnosti.
Máš nějaké zkušenosti se slévárenstvím a chceš se dále rozvíjet?
Pak tato pozice může být pro tebe opravdu skvělou příležitostí!

  • vytváření řešení spojených s výrobou jader

  • optimalizování výrobního cyklu na slévárně

  • přesah do celé technologie slévárny

  • sledování výkresů v AutoCAD

Profil kandidáta

  • juniorská pozice, vhodná také pro absolventy

  • VŠ vzdělání, obor Metalurgie

  • čtení výkresové dokumentace

  • MS Office (Excel na pokročilé úrovni)

  • Anglický jazyk - základní komunikace

  • výhodou zkušenost se slévárenstvím

Nabízíme

  • pracovní výzvu v dynamické nadnárodní automotive společnosti

  • příležitost získat komplexní povědomí o procesu slévárenství

  • odborné i jazykové vzdělávání

  • přátelský a podporující tým

  • prémie/bonusy - 6% vyplácen kvartálně

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • příspěvek na stravné

  • příspěvek na dopravu (500 Kč - 2000 Kč dle vzdálenosti)

  • týden dovolené navíc

  • příspěvek na sport/kulturu a další firemní benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3852690  Datum zveřejnění: 21.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.