Procesní inženýr

Kraj Vysočina

Popis pozice

Pro nadnárodního dodavatele lékařských technologií hledáme Procesního inženýra-inženýrku!

Využijte příležitost pracovat v moderní společnosti se zdravou firemní kulturou a hlavně – mimo obor automotive!

Náplň práce:

  • rozvoj procesů a technologií

  • zavádění nových procesů či produktů

  • spolupráce při vývoji nových strojů a linek

  • zajištění přípravy technické dokumentace a změnového řízení

  • Lean aktivity

Profil kandidáta

  • VŠ – technický směr

  • praxe na obdobné pozici

  • zkušenosti s automatizací či robotizací výhodou

  • komunikativní znalost AJ

  • schopnost práce v týmu

Nabízíme

  • atraktivní pozici s odpovídajícím finančním ohodnocením

  • týden dovolené navíc

  • příspěvek na penzijní připojištění a závodní stravování

  • systém zaměstnaneckých výhod

  • akce pro zaměstnance atd...

Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou

Nástup dle dohody

Pokud Vás inzerát zaujal, budu ráda, když mi zašlete svůj životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3853686  Datum zveřejnění: 22.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.