Specialista plánování výroby

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Máte praxi v oblasti plánování výroby, případně na jiné pozici ve výrobě a chtěli by jste se profesně posunout?
Máte rádi nové výzvy a chuť na sobě neustále pracovat?
Pak je tu šance právě pro vás!
Pro naše oddělení výrobní logistiky hledáme nového kolegu na pozici PLÁNOVAČ VÝROBY.

  • tvorba výrobních plánů

  • sledování výrobních plánů a promítání výsledků do pravidelného reportingu

  • koordinace produkčního plánování, tak aby byly dané požadavky splněny včas a v požadované kvalitě

  • sledování toku materiálu a informování nadřízeného o jeho změnách

  • vyhodnocování efektivity výroby

  • řízení implementace změn na výrobcích

Profil kandidáta

  • praxe z výrobní nebo logistické firmy výhodou nikoli podmínkou

  • SŠ vzdělání ukončené maturitou technického zaměření

  • práce vhodná i pro absolventy

  • středně pokročilá znalost anglického jazyka - potřeba komunikace, emaily, reporty

  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

  • znalost MS Office

  • samostatnost, ale i schopnost týmové spolupráce

  • odolnost vůči stresu, komunikativnost, flexibilita

Nabízíme

  • možnost podílet se na rozvoji nového projektu (výroba baterií do elektromobilů)

  • práci s modení technologií, v moderním prostředí

  • možnost služební cesty do zahraničí

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti

  • odborný a kariérní růst

  • autobusová doprava do/ze zaměstnání

  • zvýhodněný mobilní tarif

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • stravování 24 hodin denně

  • odměny při významných životních událostech (narození dítěte, svatba)

  • kulturní akce (teambuildingové akce, zábavní den pro zaměstnance, jejich děti a rodinné příslušníky)

  • 25 dní dovolené

  • další zaměstnanecké výhody (13. plat, možnost pronájmu vybraných automobilů)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3854598  Datum zveřejnění: 23.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.