Řidič/ka VZV

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro nově vzniklou, moderní výrobní halu hledáme řidiče a řidičky VZV, co se nebojí chodit do práce.

  • Nastoupíš rovnou do kmenu firmy

  • Budeš se věnovat vykládce a nakládce kamionů

  • Budeš dodávat materiál do výroby a hotové výrobky zase do skladu

  • Když bude potřeba, tak pomůžeš třídit hotové výrobky

Profil kandidáta

  • Musíš mít střední školu a zkušenosti na podobné pozici

  • Je potřeba mít předchozí zkušenost s řízením VZV

  • Potřebuješ platné oprávnění na VZV

  • Důležitá je ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • Základní mzda 22.000 Kč

  • Příplatky za práci v noci (20 %), ve svátek (100 %) a o víkendu (25 %) – s příplatky si průměrně vyděláš 28.000 – 29.000Kč

  • Pravidelné odměny 4x do roka

  • 13. mzda

  • Důkladné zaškolení plně hrazené zaměstnavatelem

  • Stravenky

  • Příspěvek na dopravu

  • Týden dovolené navíc

  • Pravidelné akce pro zaměstnance a jejich rodiny

  • Zvýhodněný neomezený tarif

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3854907  Datum zveřejnění: 23.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.